Vragen, feedback of suggesties? 

Je kunt OLC '93 en haar verschillende commissies bereiken via onderstaande (e-mail)adressen. 


Postadres Secretariaat

Vijverstraat 43, 7631 HD Ootmarsum


Bestuur

Bestuurlijke zaken:

bestuur@olc-93.nl

Secretariaat

Algemene zaken:

secretariaat@olc-93.nl

Trainers

Training gerelateerde zaken:

trainers@olc-93.nl

Sponsoring

Sponsor gerelateerde zaken:

sponsoring@olc-93.nl

Club kleding

Club kleding bestellen:

kleding@olc-93.nl

Penningmeester

Financiële zaken:

penningmeester@olc-93.nl

Website

Website gerelateerde zaken:

website@olc-93.nl

Lopende Zaken

Redactie lopende zaken:

lopendezaken@olc-93.nl